poniedziałek, 9 lutego 2015

Nie narzekaj


Dziś pesymistycznie, więc jeśli masz doła lepiej daruj sobie tekst i tylko popatrz na roześmianego Grześka :)

Jak mantrę powtarzam te słowa: Nie narzekaj, mogło być gorzej. Nasza/moja klątwa zaczęła się zaraz po świętach kiedy to wracając z Kielc do Krakowa wstąpiliśmy na budowę, okazało się, że zamarzła nam woda w rurach. Powiedziałam, że w końcu nasza wina bo nie dopilnowaliśmy. Potem owa zamarznięta rura odmarzła i woda zaczęła się lać jak na zawodach strażackich.
Dalej, na przysłowiowym lodzie zostawił nas elektryk w połowie roboty, zapalenie płuc Grzesia, moja operacja, nieudany powrót do pracy, znów problem na budowie. Nosz kur****! Byłam ciągle zła na swój los i prześladującego pecha. Teraz siedzę w Warszawie na korytarzu szpitala(przyjechałam na kontrolę po operacji, okazuje się, że rewelacji też nie ma) i patrzę sobie na maluszki, trochę większe niż mój Grześko z implantami, z bandażami na główce i chce mi się ryczeć jak sobie pomyślę ile to niesprawiedliwości na tym świecie. Ja wiem, że to dobrze, że te implanty są i dzieci lepiej/dobrze się rozwijają, mogą rozumieć mowę, bawić się z rówieśnikami ale mimo to... Gdzie jest sens, czemu taka mała istotka musi tyle przejść...

Dlatego wciąż powtarzam, Nie narzekaj! Ciesz się tym co masz, mogło być gorzej...

Niedługo mam nadzieję odezwę się bardziej optymistycznie :)
Iza

7 komentarzy:

 1. Pozostaje mi tylko przesłać Wam sporą dawkę uśmiechu i pozytywnego myślenia ! Trzymam kciuki za poprawę Waszej passy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia i masz bardzo dużo racji! Cieszmy się z tego co mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Trzymam kciuki i pozdrawiam :) A ostatnio faktycznie staram się cieszyć każdą chwilą, bo nie wiadomo co przyniesie jutro :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sporo się u Was dzieje, mam nadzieję, że wkrótce wszystko się uspokoi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojej.. a co się stało , że musiałaś mieć operację.. Kurcze..to rzeczywiście sporo tego pecha ostatnio , życzę aby wszystko się ułożyło co ma się ułożyć i było dobrze !
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo tego pecha Was spotkało, czasem tak bywa niestety. Zawsze sobie wtedy powtarzam, że nie mogę narzekać, bo ma bardzo dużo.
  Życzę dużo zdrówka i dobrej ekipy na budowie

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog prowadzisz. Widzę, że można się tu dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o maluchach. Ja tez mam 2 miesięcznego smyka, więc nie trudno się domyślić, że wszystko podporządkowuję jemu i próbuję nauczyć się najwięcej jak mogę. Przeczesuje sieć w każdej wolnej chwili odwiedzając blogi takie jak Twój czy strony z poradami typu osesek.pl które są bardzo pomocne, bardziej niż sądziłam :) Powodzenia i oby tak dalej, będę wracać do Twojej twórczości regularnie :)

  OdpowiedzUsuń