poniedziałek, 25 listopada 2013

Jestem w ciążyWitam serdecznie wszystkie osoby, które trafiły w to miejsce. Zapewne większość z Was to kobiety, które podobnie jak ja spodziewają się dziecka. Osobiście przez te tygodnie od kiedy wiem, że zostanę mamą przejrzałam pół internetu w poszukiwaniu różnych informacji.

Najczęściej jako lekturę wybieram właśnie blogi, stąd dowiedziałam się o tym by zjeść ciastko przed wstaniem z łóżka na uciążliwe wymioty. Uwielbiam czytać posty przełomowe - w jednym spakowana torba do szpitala w drugim zdjęcie pięknej kruszynki. Może to wina ciążowych hormonów ale zawsze wtedy łezka kręci się w oku i pojawia radość, że wszystko się udało i kolejna kobieta jest już mamą.

Na wstępie się przedstawię, mam na imię Iza, 26 lat i 19 tydzień ciąży. Sporo przejść za mną i mam nadzieję już mniej przede mną. Blog powstaje trochę na zasadzie mojego pamiętnika gdzie będę się dzielić własnymi przeżyciami.

Właściwie jestem już na półmetku moich ciążowych zmagań, tak naprawdę chciałam bloga pisać już wcześniej ale niestety nieustające problemy mi to uniemożliwiły. Po prostu bałam się zapeszyć, bałam się chwalić i niestety bałam się cieszyć... Już wkrótce napiszę o ostatnich czterech tygodniach gdzie słowo amniopunkcja nie schodziło z ust oraz ciągle kołatało po głowie.

Pozdrawiam,
Iza